20 kwietnia 2018 22:59 | Aktualności

Wycieczka klasy IVB do Płocka

20 kwietnia, uczniowie klasy 4b wraz z wychowawczynią,panią Agnieszką Kalińską, wybrali się z wizytą do Płocka. W kinie Helios przeżywali wzruszające chwile utożsamiając się z bohaterem filmu,pt.:"Cudowny chłopak", 10-latkiem borykającym się z trudnymi relacjami w nowej szkole,spowodowanymi licznymi deformacjami twarzy chłopca. Szczęśliwie okazało się,że zwycięża wnętrze człowieka.
Odrywając się od problemów szkolnych,czwartoklasiści przenieśli się w "Fantastyczny świat zwierząt" w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym,gdzie zapoznali się z budową ciała ssaków,odwiedzili oceanarium,a nawet mieli możliwość dotykania czy karmienia zwierząt.
Po wyczerpującym spacerze wśród przyrody, przyszedł czas na obiad. Zanim jednak posiłek, czekała ich mała lekcja savoir vivre,czyli lekcja właściwego zachowania się przy stole,prezentowana w restauracji hotelu Herman. Czas posiłku umilała wszystkim Ania Zielińska,grająca na fortepianie.

Wycieczka klasy IVB do Płocka