Sukcesy szkoły w roku szkolnym 2015/2016 

W roku szkolnym uczniowie brali udział w różnych konkursach i zawodach sportowych. Do znaczących osiągnięć należą:

 

* Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016"

    * wyróżnienie - Martyna Rozen (kl. Va), J. Gabryszewski (kl. IIb), M. Ostrycharz (kl. IIa)

* Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Klas Szóstych

    * II miejsce - Julita Jędrzejczak (kl. VIa)

* Kuratoryjny Konkurs z Przyrody

    * finaliści: Julia Drzazga (kl. VIa), Mateusz Wełna (kl. VIb)

* Kuratoryjny Konkurs z Języka Polskiego

    * finalistka: Marta Rutkowska (kl. VIa)

* Powiatowy Konkurs Matematyczny klas VI "Potyczki Matematyczne"

    * III miejsce - Julita Jędrzejczak, Kinga Ośmiałowska, Julia Drzazga (kl. VIa)

* Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas IV "Mistrz szybkiego liczenia"

    * III miejsce - Agata Lach (kl. IVa)

* Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II - OLIMPUS

    * V miejsce - Szymon Birban, Weronika Szczególska (kl. Va), Julia Drzazga (kl. VIa)

* Powiatowy Konkurs Recytatorski "Ziemia Dobrzyńska - Moja Mała Ojczyzna"

    * II miejsce - O. Kowalska (kl. Ib)

* Powiatowy Konkurs Plastyczny "Nasza Mała Ojczyzna"

    * wyróżnienie: A. Kwaśniewska, O. Jeżewska (kl. 0a), M. Pączkowska (kl. Ia)

* Konkurs Fotograficzno-Recytatorski "Nasza Ziemia Zielona"

    * I miejsce - Julia Gabtychowicz (kl. Va)

    * II miejsce - A. Kiełkowski (kl. IIb)

    * III miejsce - A. Zielińska (kl. IIb)

    * wyróżnienie - O. Błaszkiewicz (kl. Va), M. Wilmańska, N. Celmer (kl. VIa)

* Olimpiada Dziecięcej Wyobraźni "Cudnolandia 2015"

    * medal złoty - J. Jędrzejczak, N. Celmer, J. Chojnicki (kl. VIa), M. Wełna (kl. VIb)

    * medal srebrny - M. Wilmańska, J. Rygielska (kl. VIa)
    * medal brązowy - K. Kwaśniewska (kl. VIa)

* Wojewódzki Konkurs Historyczny

    * finalistka - Marta Rutkowska (kl. VIa)

* Matematyka OXFORD Plus

    * laureat I stopnia z wyróżnieniem - Martyna Rozen (kl. Va), Julia Drzazga (kl. VIa)

    * laureat I stopnia - Alicja Gawrońska (kl. Va), Julita Jędrzejczak (kl. VIa)

* IX Przegląd Twórczości Jadwigi Jałowiec

    * wyróżnienie - Sonia Skarżyńska (kl. IVa)

* Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus

    * laureat I stopnia z wyróżnieniem - Marta Rutkowska (kl. VIa)

* Powiatowy Konkurs Piosenki "Śpiewać każdy może"

    * III miejsce - W. Wróblewska (kl. Va), A. Wenderlich (kl. IIa)

* Przegląd Teatrów Dziecięcych im. Wincentego Rapackiego

    * I miejsce - grupa teatralna "Jawajki" (z kl. IVa)

    * III miejsce - klasa IIa

* Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki w ramach akcji "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

    * wyróżnienie - K. Wesołowska, K. Piotrowska, M. Wełna

* Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna" (mały finał)

    * wyróżnienie - Kinga Ośmiałowska (kl. VIa)

* Konkurs na ozdobę choinkową (MCK)

    * specjalne wyróżnienie - A. Burzyńska

* Konkurs plastyczny "Ptaki łąk i lasów"

    * nagroda główna - Mateusz Łożyński (kl. VIb)

* Konkurs Plastyczny "Świąteczna okładka"

    * I miejsce - O. Szlągiewicz (kl. 0a)

* Międzyszkolny Konkurs Poetycki w języku angielskim "Poety levers"

    * II miejsce - Mateusz Wełna (kl. VIb)

    * wyróżnienie - Julia Gabrychowicz (kl. Va)

* Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "Let's sing a song"

    * III miejsce - Nikola Celmer (kl. VIa), Mateusz Wełna (kl. VIb)

* Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z j. angielskiego "English is Fun"

    * wyróżnienie - Mateusz Wełna (kl. VIb)

* Gminno-Miejski Konkurs Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii

    * I miejsce - Kinga Ośmiałowska (kl. VIa)

    * III miejsce - Julia Drzazga (kl. VIa)

 

 

powrót