PRIORYTETY

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5

im. Jana Pawła II  w Lipnie

na rok szkolny  2016/2017

1. Efektywne wykorzystanie zajęć lekcyjnych przez nauczycieli w celu podniesienia wyników nauczania.

2. Doskonalenie stosowania oceniania kształtującego w procesie lekcyjnym.

3. Wdrażanie nowoczesnych metod pracy z uczniami o różnych potrzebach edukacyjnych.

Rozwijanie kompetencji informatycznych.

4. Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości ze szczególnym zwróceniem uwagi na kształtowanie

postaw patriotycznych i obywatelskich.

5. Współpraca nauczycieli uczących w jednym oddziale. Doskonalenie korelacji międzyprzedmiotowej.

6. Współdziałanie z instytucjami pomocy w celu organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej

oraz wykorzystania w szerszym stopniu aktualnej wiedzy z zakresu pedagogiki i psychologii.